İçeriğe geçAramaya geç
pantene logo
yüzde sıfır oaraben damlacıklarla

LISTEDEN ÜCRETSIZ

SPESIFIK BILEŞENLER IÇERMEYEN ALTERNATIFLER ISTEYEN PANTENE HAYRANLARI IÇIN SÜLFAT, PARABEN VEYA SILIKON IÇERMEYEN FORMÜLLER YARATTIK AMA YINE DE HARIKA SAÇLAR SAĞLIYOR.

bir sürü mavi baloncuk ve bir pro v

Saçınız için sülfatsız seçenekleri tercih ediyorsanız, harika saçlı günler geçirmenin sizin de hakkınız olduğuna inanıyoruz. Bu nedenle, tavizsiz yepyeni bir sülfatsız şampuan formülü yarattık.


Yeni sülfatsız karışımımızı test ettikten sonra, mevcut sülfatsız formüllerden memnun olmayanların etkili bir şekilde temizlediği ve keyifli bir duş deneyimi sağladığı için yeni sülfatsız şampuanımızı sevdiğini gördük.


Pantene araştırmacılarımız çalışmalarını "az daha çoktur" mantrasına dayandırdı: zaten doymuş sülfatsız formüllerde iyi şeylere uyacak kadar yer açmak.

yüzde sıfır silikon yazısı

Pantene, kimsenin sevdiği harika saçlar yada sevmediği malzemeler arasında seçim yapmasını istemiyor. Paraben, saç, cilt ve makyaj formüllerinin ömrünü uzatmak için uzun süredir kullanılan bir koruyucular ailesidir ve ürünlerin sadece uzun süre işlerini yapmaya devam etmelerini sağlamakla kalmaz, aynı zamanda renk veya kıvamı değiştirmeden veya daha kötüsü kullanılmadan güvenli kalmasını sağlar. , tehlikeli mikropların büyümesini barındıran.

yüzde sıfır sülfat yazısı

Yerkabuğundaki en yaygın elementlerden biri olan silikadan elde edilen silikon, yaklaşık 50 yıldır saçı ehlileştiriyor. Pantene'in bugün kullandığı silikon molekülleri çok yol kat etti: İnanılmaz derecede küçük ve eskisinden daha hafif olan bu çok görevliler saçı nemlendirir ve pürüzsüzleştirir ve daha ipeksi, daha parlak ve daha kolay yönetilebilir hale getirmek için ısıyla şekillendirmenin zararlarından korumaya yardımcı olur.