İçeriğe geçAramaya geç
pantene logo
kıvırcık saçlı kadın

Manifestomuz

Pantene daha fazla insana, daha fazla güzel saç günleri yaşatma misyonunu üstleniyor çünkü saçınız her zaman yalnızca bir saçtan daha fazlasıdır.

Pantene, Dr. Marianne LaFrance, Yale Üniversitesi'nde Profesör ve sosyal psikolog Dr. Columbia, Business School'da İşletme Profesörü ve Yönetim Bölümü Başkanı olan Dr. Adam Galinsky tarafından, saçın kadınların kimliklerini ve benlik duygularını dünyaya ifade etmelerinin 1 numaralı yolu olduğunu ortaya koymuştur. Harika saçlar harika bir güne başlayabilir. Harika saçlar, iyi görünmenin ötesine geçer: her birimizin kendimizi nasıl algıladığımızı etkiler. Saçınız hakkında iyi hissettiğinizde, daha mutlu, “siz” için daha doğru bir hayat yaşarsınız: harika saçlar sizi daha yetkin, daha özgüvenli, daha neşeli ve daha yaratıcı bir insan haline getirir.

 Uzun saçlı iki farklı kadın

Harika saç günleri daha harika günler yaşatır.

Bu nedenle Pantene, mümkün olan en iyi saç bakımını - güvenli ve etkili - mümkün olan en iyi şekilde yapmaya kendini adamıştır. Her gün yüzlerce Pantene bilim insanı zamanlarını sizin, saçınızın, topluluğunuzun ve dünyanın sağlığı ve güvenliğini düşünmeye adamaktadır. İsviçreli doktorların Pantene Pro-Vitamin B5'in besleyici, saçı güçlendiren faydalarını ilk keşfettiği 1945'ten bu yana, dünya çapında yüz milyonlarca insan için sağlıklı saçları gerçeğe dönüştürdük.

Saçınıza dair

altı kadın bir erkek poz veriyor

önyargılarınızı ortadan kaldıracağımızainanıyoruz

Herkesin kendini saçlarıyla ifade edebilmesi gerektiğine inanıyoruz. Kültürel ve sosyal önyargılar dünya çapında birçok kişiyi katı, kapsayıcı olmayan saç kurallarına uymaya zorladığı için Pantene, herkes için dönüştürücü, kendini ifade eden "harika saç" deneyimleri sağlamak için sosyal değişimi kıvılcımlamak için uzun vadeli bir taahhütte bulundu.

kadın krem sürüyor iki eliyle

Üst Düzey Garantiürün Güvenliği

Güvenlik ve etkinliğin tartışılmaz olduğuna inanıyoruz. Pantene'in bileşenleri ve ürünleri, hem sizin hem de çevre için yüksek güvenlik sağlamak üzere analiz edilir. Pantene, ürünlerimizin kullanım ömrü boyunca güvenlik ve performanslarını korumasını sağlamak için endüstri lideri test ve kararlılık çalışmalarını kullanır.

4 tane pro v kapsülü var krem üzerinde

Bilinçli Seçimmalzemelerimiz

Besinlerin gücüne inanıyoruz: (145) doktora derecesi de dahil olmak üzere yüzlerce Pantene bilim insanı, hem doğadan hem de laboratuvardan güvenli, etkili içerikleri seçiyor. Ancak bununla da kalmıyoruz: Formüllerimizi, besin açısından zengin karışımlarımızın gücünü ve kalitesini onaylayan en güvenilir bağımsız bilimsel kuruluşlarla paylaşıyoruz.

dört adet birki sapı ve yaprak

Daha fazlası içinuğraşıyoruzsürdürülebilir saçbakımı

Dünyayı daha iyiye doğru değiştirebileceğimize inanıyor ve kaynaklarımızı bu hedef için harcıyoruz. Pantene'in bileşenlerinin yanı sıra kaynak bulma ve üretim yöntemlerimizin de insanlar ve çevre için güvenli olduğu kanıtlanmıştır. Sürdürülebilirlik uzmanlarımız her gün ayak izimizi azaltmak, doğal kaynakları korumak ve gezegen için üzerimize düşeni yapmamıza yardımcı olmak için tasarlanmış yenilikçi çözümler araştırıyor.


Yaptıklarımızla ve yapma tarzımızla gurur duyuyoruz ve ilgilenen herkesle paylaşmak istiyoruz. Sosyal değişimi tetikleyen programlarımız, güvenlik ve kaliteye yönelik titiz yaklaşımımız ve dünyanın ve içindeki tüm insanların sağlığına ve esenliğine sarsılmaz bağlılığımız hakkında daha fazla bilgi edinmek için tıklayın.

pro v kapsülü kreme gömülmüş

PRO-V’mizbesin hikayesi

Pro-v keşfimiz

Yoğun bakım ünitesindeki İsviçreli doktorların saç bakımı tarihini değiştirecek bir keşif yapması tamamen tesadüftü. 1940'lardı ve ciddi cilt yaralanmalarını iyileştirmek için yepyeni bir tedavi ile çalışıyorlardı.

içviçrede doğru yazılı dağ arkaplanlı resim

Vitamin hikayemiz

Pro-Vitamin B5 haberlerinin, Avrupa'nın en büyük alışveriş merkezlerinden bazılarının güzellik alıcılarının dikkatini çekmesi bir kez daha şans eseri oldu. Çok geçmeden çok değerli ve lüks bir saç toniği haline geldi.