İçeriğe geçAramaya geç
pantene logo
beyaz arkaplan üstü pro v ve damlacıklar

Özel Malzemelerimiz

Bugün, B5'i güçlü ve koruyucu antioksidanlar ve onarıcı lipidlerden oluşan bir kokteylle birleştiren Pantene'in imzası olan Pro-V karışımı, tüm Pantene formülasyonlarını üzerine inşa ettiğimiz güçlendirici temeldir. Şimdiye kadarki en sağlıklı görünen, en iyi saçlara ulaşmanıza yardımcı olmak için Pantene, her zaman bu Pro-V karışımına eklemek için etkili yeni bileşenler arar ve yalnızca hem tamamen güvenli hem de gerçekten işe yaradığı gösterilen bileşenleri seçer. En iyi sonuç verenler olduklarında, laboratuvar tarafından geliştirilen seçeneklerle birlikte harika sonuçlar veren bazı doğal bileşenler kullanıyoruz.

pro v damlarcıkları var bbeyaz üstünde

HIYALÜRONIK ASIT

Hyaluronik asit, nemlendirici özellikleri ile bilinir.

beyaz gül ve pro v damlacık

GÜL SUYU Özümüz, Akdeniz bölgelerinde ortaya çıkan rosa gallica bitkisinin taç yapraklarından ve tomurcuklarından elde edilir. B5 & B3 Vitaminleri açısından zengin olduğu bulunmuştur. Aynı zamanda sakinleştirici ve yumuşatıcı özellikleriyle de bilinir, kayıp nemi yenilemeye yardımcı olur.

yeşil yaprak mavi baloncuk prov kapsül

JOJOBA YAĞI

Bu E Vitamini açısından zengin Jojoba Yağı, Avustralya çölünden gelen bir çalı olan Simmondsia chinensis'in soğuk preslenmiş tohumlarından elde edilir. Güçlü nemlendirici özellikleri ile bilinir.

satı damla düşmek üzere

ARGAN YAĞI

“Sıvı altın” olarak da adlandırılan argan yağının doğal vitaminler ve esansiyel yağ asitleri açısından zengin olduğu bilinmektedir.kırmızıya çalan çiçek ve pro v

LOTUS ÇIÇEĞI

Lotus çiçeği, büzücü, yatıştırıcı ve antioksidan özellikleri ile bilinir.

yaprak ve 4 adet bitki sapı

BAMBU

Bu öz, tipik olarak Çin'in Fujian Provence bölgesinde yetiştirilen bambu filizlerinden gelir. Hücresel yapı ve süreçleri destekleyici özellikleri ile bilinen B vitaminlerini içerir.

kahverengi tohum benzeri şeyler

HINT YAĞI

Hint yağı, tipik olarak Hindistan'da yetiştirilen Ricinus Communis bitkisinin tohumlarından elde edilir. Nemlendirici ve sakinleştirici özellikleri ile bilinen yüksek düzeyde E vitamini içerir.

Pro v kapsül resmi sarı

BIYOTIN

Biotin, besleyici B7 Vitamini açısından zengindir.

kara domun tozu resim

ODUN KÖMÜRÜ

Japon meşesi gibi ağaçlardan elde edilen aktif kömür, arındırıcı özellikleriyle bilinir, kirleri gözenekli yapısının derinliklerinde emerek onları yıkayarak uzaklaştırır.