İçeriğe geçAramaya geç
pantene logo
Saçlar için gül suyu
geniş bir gül resmi pembe

Saçlar için gül suyu

Saç ve güzellik ürünlerimiz daha yüksek teknolojili hale geldikçe (keratin, hyaluronik asit ve ısıyla aktive olan polimerleri düşünün) doğanın en güçlü güzellik kahramanlarından birini gözden kaçırmış olabiliriz. Saç bakım rejiminizi güçlendirmek için ayarlanmış, eski ama ustaca bir bileşen olan gül suyuyla tekrar tanışın. 

Gül suyunun saça faydaları

Güzelleştirici bir banyo iksiri olarak eski Mısırlılardan, inanılmaz saç ve cilt geliştirici özellikleri için hala kullanan Orta Doğu'nun çoğuna kadar binlerce yıldır kullanılan bu ünlü romantik çiçeğin içi ve dışı açıkça güzeldir.Bitkinin uçucu yağlarını izole etmek için gül yaprakları suda demlenerek veya buharla damıtılarak yapılan gül suyu, tahriş olmuş cildi yatıştırdığı ve anında tazelediği ve nemlendirdiği uzun zamandır bilinen harika bir dengeleyici büzücüdür. Flavonoidler ve A, B3, C, D ve E vitaminleri bakımından zengindir, doğal olarak sakinleştirir, yumuşatır ve nemlendirir. pH'ı saç foliküllerimizinkine benzer olduğu için, zarar görmüş saçın gözenekliliğini geri kazandırdığı, büyümeyi hızlandırdığı ve hidrasyonu iyileştirdiği söylenir. Saç asidik bir ortama maruz kaldığında, saç telinin kütikül tabakasının daralmasına neden olur ve bu da nemin daha iyi tutulmasını sağlar. Kelimenin tam anlamıyla harika bir çiçek. Nasıl sevmeyelim? Saçlar için gül suyu… evet lütfen!

Saçlar için gül suyu: Yeni saç kahramanın

Çoğumuz için rüya gibi saçlar kabarma hacmine, kalkık köklere, daha kalın uzunluklara ve sağlıklı bir parlaklığa sahiptir ancak birçok ürün, doğal ömrünü ve tazeliğini artırmak yerine saçı ağırlaştırabilir. Amacınız güçlü, dolgun ve hacimli saçlarsa Pantene'nin yeni Lift & Volume koleksiyonu saçınızın en yeni kahramanı. Her bir teli besleyen, güçlendiren** ve kalınlaştıran besinlerle yüklü olan ürün ailesindeki her öğe, sağlıklı saçları büyütmek ve korumak için mükemmel ortamı yaratır. “Saç uzatmak için gül suyu” veya “saç için gül suyu kullanır” diye bir arama yaptıysanız, bu saç dualarınızın cevabıdır. Açmış bir çiçek gibi, saçlar kalkık, doğal, dolgun ve hacimlidir. Muhteşem kokulu, ışıldayan saçlar arıyorsanız Pantene'in yeni Lift & Volume koleksiyonu gündeminizin üst sıralarında olmalı.

Yenilikçi saç bakım teknolojisini doğal içeriklerle harmanlayan serideki her ürün, derinlemesine besleyici ve onarıcı dörtlü element ile aşılanmıştır; gül suyu, hint yağı, biyotin ve Pro-V besinleri. Şampuan sülfat ve silikon içermez ve saçın onarım için içeriden güçlendirilmesini sağlamaya çalışır. Bu yeni küresel lansmanın ön saflarına gül suyunun dahil edilmesi, tam olarak baş döndüren lüks kokusu ve hissi için. Tüm bu vitaminler ve antioksidanlarla yüklü formül, saçın gücünü geri kazanmaya yardımcı olur. Pantene'in Hacimli ve Havalı Şampuan, kuru ve hasarlı saçları, saçın nemi tutması gereken besin maddeleri ile besleyerek nazikçe temizlerken, Hacimli ve Havalı Saç Kremi, %100 gözle görülür şekilde daha kalın, daha dolgun saçlar için kökten uca derinlemesine besler* .

Hepimiz daha kalın görünen, daha sağlıklı görünen saçlar isterken, aynı zamanda saçları anında baş döndüren en hızlı, çok işlevli harika ürüne de ihtiyacımız var. Pantene'in 7'si Bir Arada Ağırlıksız Yağ Sisi'nin devreye girdiği yer burasıdır. Gül suyu, hint yağı, biyotin ve Pro-V besinlerinin eşsiz karışımını kullanan bu küçük güzellik her şeyi yapıyor; saçınız ıslandığında güçlendirme, onarma ve dolaşıklık açmadan, kurudukça ısı ve renk korumasına kadar. İşiniz bittiğinde stilinize parlaklık ve elektriklenmeyen inceliğin son dokunuşunu katacak.

Kleopatra'ya kadar uzanan eski bir tarihin modern teknik bilgiyle harmanlanmasıyla her şey (saçlarınız dahil) gerçekten pembeleşiyor.

Pantene'nin yeni Hacimli ve Havalı Koleksiyonundaki malzemeler hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Saç ve hint yağı için biyotin hakkındaki tüm uzman bilgimizi bir araya getirdik, böylece şişenin içinde ne olduğunu ve sağlıklı saçlar için neyin harika olduğunu bilirsiniz!