İçeriğe geçAramaya geç
pantene logo
KABARMAYLA ÜÇ KOLAY AŞAMADA MÜCADELE EDİN
kadının saçları yüzüne düşmüş

KABARMAYLA ÜÇ KOLAY AŞAMADA MÜCADELE EDİN 

Dışarıya adımınızı atar atmaz saç modelinizin puff diye bozulduğu o anı hepiniz bilirsiniz. Evet, hepimiz yaşadık bunu. Kabarıklık (elektriklenme) tipik olarak nemden kaynaklanır ve yıpranmış saçlar tarafından daha da kötü hale getirilir. Ama elektriklenmeye/kabarmaya karşı mücadelenin etmenin üç temel yolu vardır:

Sağlıklı Saçlara Sahip Olun! Kabarıklıkla savaşmanın ilk adımı sağlıklı bir saça sahip olmaktır ve düşündüğünüzden çok daha kolay olabilir. Saç tipiniz için doğru şampuan ve bakım kremi kullanarak saçınızı maruz bıraktığınız ısı derecesini ve ısıyla şekillendirmeyi azalttığınızda ve şampuanlama, tarama ve şekil verme esnasında saçınıza nazik davrandığınızda, daha sağlıklı saçlara sahip olma yolunda ilerlersiniz. Yıpranmış saçlar daha fazla kabaracağı için, kabarıklığa karşı savaşmanın ilk adımı zarar verici etkenlerden kurtulmaktır. 

Elektriklenme Karşıtı Şampuan ve Bakım Kremi kullanın. Günümüzdeki saç ürünlerinin formülleri, saç fiberlerindeki nemin hareketini kontrol eden saçın doğal, dış katmanının bütünlüğünü korumaya yardımcı olmak üzere geliştiriliyor. Korunan bir dış katman sayesinde saç, elektriklenmeye karşı daha dayanıklı hale gelir. Bir sonraki adım olarak elektriklenme karşıtı bakım kremleri, süper hafif mikro silikonlarla saçın yüzeyindeki "kaçakları" (havadaki nemi sünger gibi emip, saçın kabarmasına ve elektriklenme oluşmasına yol açan hasarlı kısımlar) hedef alarak işi bitiriyor. Saç bakım ürünün içindekiler saç teliniz üzerinde doğru yere uygulandığında, ürünün nemi kontrol etme özelliği elektriklenme sürecini yavaşlatıyor. 

Yumuşatıcı Kremi Deneyin.

Yumuşatıcı Krem artık yeni arkadaşınız. Yumuşatıcı Kremin kullanılması kıvırcık saçları kontrol altına alacak, saçınızın ve sizin kıvırcıklardan kurtulmanıza yardımcı olacak - saçınız çılgına dönmeye başladığında harika bir kurtarıcı. Sağlıklı saçlar, doğru şampuan ve saç kremi ile kıvırcıklar için doğru saç şekillendiriciler ile kıvırcıklardan kurtulmayı başarabilirsiniz. 

Sağlıklı saçlar, doğru şampuan ve saç kremi ile kıvırcıklar için doğru saç şekillendiriciler ile kıvırcıklardan kurtulmayı başarabilirsiniz. 

İlgili ürünler

Bu Konuda Daha Fazlası