İçeriğe geçAramaya geç
pantene logo
Pro-V Besin Hikayemiz

PRO-V BESİN Hikayemiz

PRO-V KEŞFİMİZ

Yoğun bakım ünitesindeki İsviçreli doktorların saç bakımı tarihini değiştirecek bir keşifte bulunmaları tamamen tesadüftü. 1940'lardı ve ciddi cilt yaralanmalarını iyileştirmek için yepyeni bir tedavi üzerinde çalışıyorlardı. Tedavi, cilt dokusunun yenilenmesine yardımcı olmak için geliştirilmiştir. Ancak hastalarını gözlemlerken doktorların dikkatini çeken şey saçlar üzerindeki önemli etkisiydi. Cildin tedavi edildiği yerde güçlendiğini ve kalınlaştığını görünce şaşırdılar. Bu etkiye neden olan bu mucize formül neydi? Pro-Vitamin B5'ti.

Pro-V Besin Hikayemiz

VİTAMİN HİKAYEMİZ

Pro-Vitamin B5 haberlerinin Avrupa'nın en büyük alışveriş merkezlerinden bazılarının güzellik alıcılarının dikkatini çekmesi bir kez daha şans eseri oldu. Çok geçmeden çok değerli ve lüks bir saç toniği haline geldi. Londra'dan Paris'e ve Madrid'e kadar en şık güzellik tezgahlarında yoğun talep gördü. Sadece çok sınırlı miktarlarda üretilebilmesi, onu çok özel ve daha da arzu edilir hale getirdi. Bu mucize saç tedavisine olan talep Pantene'nin yaratılmasına ilham verdi. Ve vitamin etkinliğinde dünya otoritesi olan İsviçre Vitamin Enstitüsü, Pantene'nin Pro-Vitamin B5 formülünü onayladı. Pantene ilk başta sadece Avrupa'da mevcuttu, ancak yıllar içinde ABD'den Çin'e yüz milyonlarca kadın onu keşfetti ve dünyanın en popüler saç bakım markası haline getirdi.

Pro-V Besin Hikayemiz

İçinde ne var?

PRO-V KEŞFİMİZ

Pantene, saçınızı güçlendirerek dönüştüren benzersiz bir Pro-V formülüne sahiptir. Pro-V formülü, başlangıcından bu yana, Pantene'nin küresel saç bilimi uzmanları ağının yardımıyla sürekli olarak geliştirildi. 70 yılı aşkın bir süre önce tamamen tesadüfen başlayan şey, şimdi saçlarınızı her zamankinden daha güçlü hale getirme konusunda her zamankinden daha iyi. Herkese harika saçlı günler!

Pro-V Besin Hikayemiz

BESLEYİCİ KARIŞIMLAR

Efsanevi Pro-V ürünümüzü aktif saç besleyicileri ile birleştirerek saçı içten ve dıştan besleyen bir karışım oluşturduk.

Pro-V Besin Hikayemiz

ARINDIRICI MALZEMELER

Temel besin maddelerinin korunmasına yardımcı olurken, saç yüzeyindeki kirleri yok etmek için hafif temizleme kompleksleri.

Pro-V Besin Hikayemiz

ONARICI İÇERİKLER

Hassas telleri korumak için durulama sırasında aktiftir. Saçın hasarlı bölgelerini hedef almak ve onarmaya yardımcı olmak, yumuşaklığı ve yönetilebilirliği geri kazandırmak için tasarlanmıştır.

Pro-V Besin Hikayemiz

NEMLENDİRİCİ BİLEŞENLER

Saçı yumuşak ve esnek tutmak için tüm saçı nemlendirin. Sağlıklı bir nem dengesini geri kazanmaya ve korumaya yardımcı olun.