İçeriğe geçAramaya geç
pantene logo
kadın saçlarını yıkıyo gülüyo

ONCE Güvenli̇k

AŞAMA 1: BAŞTAN ŞÜPHECİ OLMAK:


Tıpkı sizin gibi biz de yüksek dozda şüphecilikle başlıyoruz işe. Kendimize sorduğumuz ilk soru şudur: Bu bileşenin kullanımı güvenli midir?

  1. Herhangi bir içerik şampuanlarımıza ve saç kremlerimize girmeden önce, içerikle ilgili tüm güvenlik ve zehirlilik bilgilerini topluyoruz.

  2. Bir bileşenin size zarar verme potansiyeli hakkında herhangi bir şüphemiz varsa, onu istisnasız kullanmayacağız.

ADIM 2: İÇERİK UYGULAMASINI YAPIN – GÜVENLİ ARALIK:


  1. Bileşenle ilgili güvenlik verilerine baktıktan sonra sorduğumuz bir sonraki büyük soru şudur: "Malzemenin güvenli aralığı nedir?" Güvenli Aralık, bu bileşenin ne kadarının sizin için yaşamınız boyunca gerçekten güvenli olduğunu tanımlar.

  2. Güvenliği sağlamak için birçok düzenleyici kurum ve bilimsel grubun kullandığı benzer bir sürece dayalı olarak her bir bileşen için bir Güvenli Aralık belirlemek için çalışıyoruz.

  3. Buna Avrupa Birliği Komisyonu, Dünya Sağlık Örgütü ve Ulusal Bilimler Akademisi gibi gruplar dahildir.

AŞAMA 3: ÜRÜN FORMÜLÜNÜ BELİRLEYİN:


  1. Bir içerik tek başına güvenli olsa da, kullanımlarının beklenmedik cilt veya göz tahrişine neden olmayacağını doğrulamak için bir bileşen kombinasyonuna sahip olduğumuzda ürünlerimizin güvenliğini de değerlendiririz.

  2. Bir ürün formülünün güvenli olduğunu garanti edemezsek, kapımızdan asla geçemez. Ya yeniden formüle edeceğiz ya da ürünü piyasaya sürmeyeceğiz.

  3. Saçınızın sağlığını korumak için bir köy gerekir ve bu yüzden ürünlerimizin dünyadaki tüm güvenlik ve yasal gereklilikleri karşıladığından emin olmak için her şeyin ötesine geçen 500'den fazla bilim insanı ve profesyonelimiz var.

ADIM 4: KESİNLİKLE TAKİP EDİN VE İZLEYİN:


Yeni Pantene şampuan veya saç kremimiz piyasaya çıktığında, piyasadaki ürünlerimizle ilgili yorumlarınızı sürekli takip ediyoruz. En iyisini hak ediyorsunuz - bu da gözümüzü asla güvenliğinizden alamayacağımız anlamına geliyor. Bu bizim size olan taahhüdümüzdür!

GÜVENLİK VİDEOSU


İçeriklerimizi ve ürünlerimizi mümkün olan en yüksek standartta tutmak için yenilik yapmaktan asla vazgeçmeyeceğiz. İçeriklerimiz ve sektörümüzün güvenlik standartlarıyla ilgili en son bilgiler burada.