İçeriğe geçAramaya geç
pantene logo
pro v damlacıkları

Saç için en iyi vitaminler

Vücudunuzu sağlıklı tutmak söz konusu olduğunda, vitamin ve mineraller açısından zengin dengeli bir diyet yemenin önemini bilirsiniz. Peki saç bakımı rutininizde vitamin içeren ürünlerin önemine ne kadar değer veriyorsunuz?

Hangi vitaminler saça iyi gelir?

Saçlar için en iyi vitaminler söz konusu olduğunda, genel olarak sağlığı geliştiren vitaminler, genel olarak sağlığımız için iyi olanlardır. Spesifik gıdaların saçınızı bireysel olarak iyileştirdiğini belirleyen hiçbir çalışma yoktur. Bununla birlikte, her şey denge ile ilgilidir, bu nedenle normal şekilde işlev görmek ve 'sağlıklı' kalmak için saçınızın büyüme ve onarım için proteine ek olarak sürekli bir B12 Vitamini, B3, C, A, D, Biyotin, Esansiyel yağ asitleri ve eser elementler Çinko, Bakır ve Selenyum ihtiyacı vardır. Bu faydaları sağlayan gıdalar açısından, A ve C vitaminlerinin mükemmel kaynakları ve kalsiyum ve demir ile dolu yapraklı, yeşil sebzelerin alımını en üst düzeye çıkarmak iyidir - koyu yeşil sebzeler, multivitaminler ve demir için yeşil bezelye ve A vitamini için havuç da aynı şekilde.

Sağlıklı saçlar için vitaminler: Pro-V besin karışımı

Pantene, vitaminlerin saç sağlığınızı desteklemesinde uzun süredir büyük bir rol oynamıştır. 40'lı yıllarda, yoğun bakım doktorları, B5 vitamininin kullanıldığı yerde, bölgede daha güçlü ve daha kalın saçların çıktığını keşfetti. Bu, saç bakımında bunun nasıl tekrarlanabileceğine dair oldukça büyük sorulara yol açtı ve Pro-V karışımımız doğdu - gerisi, dedikleri gibi, Pantene saç geçmişi.

Bu ezber bozan formül, gıda, içecek, kozmetik ve farmasötik ürünlerdeki vitaminleri halk sağlığı açısından analiz etmek için kurulmuş resmi bir laboratuvar olan Swiss Vitamin Institute tarafından tanınmaktadır. Ve harika haber şu ki, tüm ürünlerimiz saçınızın en sağlıklı halini almasına yardımcı olmak için bu ikonik Pro-V karışımını içeren Pantene formülünü kullanıyor. Şampuanlarımızda, Klasik Bakım Şampuanımız gibi, güçlendirici lipidler, daha güçlü saç ve elastikiyet sağlamak için saç şaftında erir. TV reklamlarında göreceğiniz türden canlı, sağlıklı saçları düşünün.

Klasik Bakım Saç Kremi gibi Pro-V yumuşatıcılarımızda, lipid takviyesi ve günlükprotein hasarına karşı koruma yoluyla derin güçlendirme için lif çekirdeğine nüfuz eden bu karışımdır. Sonuç olarak, saçlar daha güçlü ve yoğun bir şekilde beslenebilir - tüm saç tipleri için bir avantaj.

Şimdi, saçınızın sağlığı ve görünümü üzerinde olumlu bir fark yaratabilecek saçlar için gerçekten yeni bileşenler ve vitaminler arıyoruz. Onarıcı ve Koruyucu Koleksiyonumuz, saç tellerini içten dışa doğru güçlendirmek için aktif Pro-V besin maddeleriyle saçı beslerken nazikçe temizleyen formülün mükemmel bir örneğidir. Kırılmaya eğilimli veya pürüzsüzlük ve parlaklıktan yoksun saçlar için mükemmel çözüm. Sihirli Çözüm!