Akıllı Pro-V Formüllü Saç Bakım Kremi Nedir?

Pantene Saç Bakım Kremleri, o kadar akıllıdır ki saçınıza ihtiyacına göre adapte olur. Sanki, sizin saçınız için özel olarak üretilmiş gibi…

Neden ‘akıllı’ diyoruz?

Yeni Akıllı Pro-V formülü, saçınızdaki zayıf noktaları bulur, saçınıza adapte olur ve saçınızın tam ihtiyacı olan noktasına, tam ihtiyacı olan bakımı sağlar. Saçınızın tam ihtiyacı olan noktasının güçlenmesini* sağlarken saçınızı ağırlaştıracak istenmeyen kalıntılar bırakmaz.

PANTENE BİLİMİ

Bütün iyi saç bakım ürünlerinde, en iyi içerikler kullanılır. Ancak asıl önemli olan bu içeriklerin nasıl bir araya geldiği, yani bu içeriklerle nasıl bir formül oluşturulduğudur. Pantene uzmanları, mikro hedefleme yapan bileşenleri, hafif ve saf bir doku içinde karışım haline getirerek yağlandırıp ağırlaştırmadan saçlara bakım yapan yeni bir formül geliştirdiler.

Saçınızdaki zayıf noktaları hedefleyen bu içerikler, saçınızın ihtiyacı olan noktalarına bakım yapar. Böylece, her saça, zayıf noktalarına özel bakımı gerçekleştirir.

KÖKTEN UCA İDEAL BAKIM.

Artık yağlanan saç dipleri ve kuru saç uçları yok!

KOLAY TARANMA

Islak ya da kuru fark etmez.

DAHA GÜÇLÜ* SAÇLAR.

En uç noktasında bile!

DAHA UZUN SAÇLARA SAHİP OLMANIN YOLU.

Güçlü* saçlarda kırıkların oluşma ihtimali daha düşüktür. Bu sayede düzenli saç kestirme aralıklarınızı uzatabilirsiniz.

Neden akıllı saç kremi ve şampuana ihtiyacım var?

Her saç aynı zarara maruz kalmaz, bu yüzden de saçınızın ihtiyacı olan bakımı anlayacak ve saçınıza bu özel bakımı sağlayacak akıllı bir şampuan ve saç bakım kremine ihtiyacınız var. Akıllı Pro-V formülü, saçınızın en uç noktasında bile daha güçlü* olması için saçınıza adapte olarak saçınızla birlikte çalışır. Böylece hiç olmadığı kadar güçlü* saçlara kavuşursunuz!

Kimler ‘akıllı’ olduğunu söylüyor?

22.000’den fazla kadın denedi ve onayladı!

Gelinler, düğünlerine 3 ay kala düzenli bir şekilde Pantene Şampuan ve Saç Bakım Kremi kullanmaya başladı ve sonuçlara inanamadılar.

Farklı saç tiplerine sahip gelinlerin hepsi daha uzun saçlara sahip olmak istiyordu. Bunun için, Pantene ile saçlarındaki zayıf noktaları güçlendirerek* saç kesim ihtiyacını en aza indirdiler. Böylece özel günlerinde, daha güçlü*, daha parlak ve daha sağlıklı görünen saçlarıyla parladılar!

Kısacası,

Yapılan testler gösterdi ki AKILLI Pro-V, uzun saçlara sahip olmak isteyenlerde çok iyi sonuç verirken kısa saçlara da aynı oranda büyük fayda sağlıyor. Amacınız daha uzun saçlara sahip olmak olmasa bile saçlarınız Pantene ile kökten uca daha sağlıklı bir görünüme kavuşuyor.

Pantene Saç Bakım Kremleri hakkında son bir bilgi daha!

Saç Bakım Kremi’ni ilk olarak Pantene bilim adamları keşfetti. Birçok sağlık buluşunda olduğu gibi saç bakım kremi de neredeyse tesadüfen gerçekleşen bir buluştu. Yaklaşık 70 yıl önce cilt yanıklarını tedavi ederken keşfedilen Panthenol’un, saç sağlığının gelişiminde inanılmaz bir etkisi olduğu görüldü. Böylece saç bakım kremleri doğdu ve saçımıza bakım yapma rutinimizi tamamıyla değiştirdi!

* Şekillendirmeden kaynaklanan yıpranmaya karşı güç; kremsiz şampuana göre.