Mükemmel yaz saçlarının sırrıMükemmel yaz saçlarının sırrı

Yazı sevmemek de ne demek? Ayaklarınızın altında uzanan sahil, yanık teniniz, deniz kenarında yaptığınız keyif ve güneşte demlenmeler! Uzun günler ve  zevkli dakikalar... Tabi, nasıl üstesinden geleceğinizi biliyorsanız... Yaz mevsiminde  saçlarınız,  yıpranmalara karşı daha savunmasız olabilir.  İşler iyice karışmadan once sizin için bir çözüm önerimiz var; Pantene!         

                                    

Saçlarınızı seviyorsanız, rutin saç bakımını da sevmelisiniz!

Uzun yaz günlerinde saçlarınız için yapacağınız en güzel şey, iyi bir saç bakım düzeni oluşturmaktır. Gelişmiş formül ile  Onarıcı ve Koruyucu Bakım Yaza Özel Seri, saçlarınızı 15 kata kadar güçlendirmek için özel olarak tasarlanmıştır. Pro-v formülü ile saçlarınızı yıpranmalara karşı koruyan ve nem bariyerini sağlamlaştıran Pantene, en sıcak yaz günlerinde bile kuruluk ve mat görüntüye neden olan etmenlerle savaşır. Doya doya güneşlenebilirsiniz!

Bu yaz saçlarınızı şımartın!

Keratin Onarıcı E Vitaminli Yağ

Keratini her zaman el altında bulundurmalısınız. Oldukça hafif yapısı ile Keratin Onarıcı E Vitaminli Yağ, anında emilerek yıpranmış saç tellerini nemlendirir ve saçları kırılmalara karşı korur. Son bir dokunuş olarak saçlara parlak ve hareketli bir görünüm kazandırır. Sahilde koşmaya hazırsınız!

Gisele neden seviyor?

“Saçlarım için kaliteli ürünler kullanmanın çok önemli olduğunu düşünüyorum, iyi bir şampuan ve güzel bir saç bakım kremi… Ama en büyük sırrım Pantene Keratin Onarıcı E Vitaminli Yağ! Saçlarıma yıpranmalara karşı koruma sağlıyor ve ipeksi bir parlaklık veriyor – Yazın olmazsa olmazı sahildeki fotoğraf çekimleri için mükemmel!”