Daha Fazlasını İsteyin Bildirisiwantmorearticle.jpg Image Component

İyiye ve sürekli daha iyiye inanan bir kadın jenerasyonu var. Öylece oturup durmayacak olanlar, bir şeyleri oldurmak isteyenler, daha fazlasını isteyenler.


Daha önce hiç görmediğiniz, yeni Pantene'i keşfedin: her yıkamadan sonra saçınızı gözle görülür şekilde daha sağlıklı hale getirmek için klinik olarak kanıtlanmış anti-oksidan formüller*.


Sizin gibi kadınlara, hep daha fazlasını isteyen kadınlara ithaf ettiğimiz yeni marka bildirimizi inceleyin.

Pantene Marka Bildirisi

Daha fazlasını istemek. Bu iyi bir şey.İşte daha fazlasını isteyen kadınlar.MücadelecilerİyimserlerKararlılarAzimlilerYerinde duramayanlar.Bir şeyleri oldurmak isteyenler.Yapabileceklerine inananlar.Bunlar bizim kadınlarımızYağmurda koşanlarRiski göze alanlarGece boyunca dans edenlerHer şeyi deneyenlerHer şeyi ortaya koyanlarYaşı ilerlediği için hayal kurmayı bırakmayan kadınlar.... bazen başarısızlıklar yaşarlar...yollarını az da olsa kaybederler...fikirlerini ise sıkça değiştirirlerDaha fazlasını isteyen bu kadınlar içinPantene varYenilikçi teknolojiyi ve formülleri saç bakımına sunma görevini üstlendik. Gittikçe daha iyi olma görevini üstlendikÇünkü saçınız için daha fazlasını istiyoruzSiz de kendiniz için daha fazlasını istiyorsunuzDaha fazlasını istediğinizde, harika saçlara sahip olmak gerçekten işinizi kolaylaştırır.Daha fazlasını isteyin. Pantene.

Unutmayın: Siz daha fazlasını istiyorsunuz, biz de istediğinizi veriyoruz. "Daha Fazlasını İsteyin" programımızla ilgili haberleri öğrenmek için internet sayfamızı ziyaret etmeye devam edin.
*şampuan formülleri