Daha Fazlasını İsteyin Bildirisi

wantmorearticle.jpg Image Component

İyiye ve sürekli daha iyiye inanan bir kadın jenerasyonu var. Öylece oturup durmayacak olanlar, bir şeyleri oldurmak isteyenler, daha fazlasını isteyenler.


Daha önce hiç görmediğiniz, yeni Pantene'i keşfedin: her yıkamadan sonra saçınızı gözle görülür şekilde daha sağlıklı hale getirmek için klinik olarak kanıtlanmış anti-oksidan formüller*.


Sizin gibi kadınlara, hep daha fazlasını isteyen kadınlara ithaf ettiğimiz yeni marka bildirimizi inceleyin.

Pantene Marka Bildirisi

Daha fazlasını istemek. Bu iyi bir şey. İşte daha fazlasını isteyen kadınlar. Mücadeleciler İyimserler Kararlılar Azimliler Yerinde duramayanlar. Bir şeyleri oldurmak isteyenler. Yapabileceklerine inananlar. Bunlar bizim kadınlarımız Yağmurda koşanlar Riski göze alanlar Gece boyunca dans edenler Her şeyi deneyenler Her şeyi ortaya koyanlar Yaşı ilerlediği için hayal kurmayı bırakmayan kadınlar.... bazen başarısızlıklar yaşarlar...yollarını az da olsa kaybederler...fikirlerini ise sıkça değiştirirler Daha fazlasını isteyen bu kadınlar için Pantene var Yenilikçi teknolojiyi ve formülleri saç bakımına sunma görevini üstlendik. Gittikçe daha iyi olma görevini üstlendik Çünkü saçınız için daha fazlasını istiyoruz Siz de kendiniz için daha fazlasını istiyorsunuz Daha fazlasını istediğinizde, harika saçlara sahip olmak gerçekten işinizi kolaylaştırır. Daha fazlasını isteyin. Pantene.

Unutmayın: Siz daha fazlasını istiyorsunuz, biz de istediğinizi veriyoruz. "Daha Fazlasını İsteyin" programımızla ilgili haberleri öğrenmek için internet sayfamızı ziyaret etmeye devam edin.
*şampuan formülleri